Parke Taşı Bims Tuğla

Parke Taşı Bims Tuğla

Tam otomatik yatay – dikey çemberleme makineleri parke taşı , bims ve tuğla ürünlerinin  çemberlenmesi için tasarlanmıştır.

Parke taşı , bims ve tuğla ürünleri  paketleme sürecinde herhangi bir  zarar görmeden güvenilir bir şekilde paketlenmelidir. Bu nedenle farklı tipteki  ürünlere birbirinden farklı gergi  kuvveti uygulanır. Çember gergi ayarı ürüne göre  belirlenir.

Parke taşı , bims ve tuğla çemberleme makineleri  ürün istiflerini sabitlemek için kullanılır. Palet ölçülerine  bağlı olarak  makineler tüm ürün portföyüne cevap verebilecek şekilde üretilir. Böylece paketlemede ki verim artırılmış olur.

Çemberleme Makinesi Özellikleri

Kapasite

Kapasite müşteri talebine göre şekillenir. Asansör , bayonet , şerit sürme ve köşe karton koyma hızlarının artırılması çember atılan  palet sayısında ciddi bir artış sağlar.

Ayarlanabilir seçenekler

Operatör paneli aracılığıyla kullanıcılar farklı tipte bağlama fonksiyonlarını yapılandırabilir. Paralel veya çapraz bağlama , çember sayısı , baskı oranı , köşe karton besleme uygulaması gibi seçenekler ekran üzerinden seçilebilir.

Gergi oranı

Farklı tipteki ürünlere farklı çember gergi oranında kuvvet uygulanır. Bu sayede ürünlere zarar vermeden çemberleme işlemi gerçekleştirilmiş olur.

Teknik Özellikler

Çember Tipi : Pet – PP – Çelik

Çember Kalınlığı (mm) : 0,6 – 1,4

Çember Genişliği (mm) : 9 – 32

Gergi Kuvveti (Newton) : 2.000 – 8.000 (PET-PP)

2.000 – 20.000 (Çelik)